Naše zásada

Sami často cestujeme. Nedoporučíme vám nic, co bychom sami nevyužili.

Plánujeme cesty, zajišťujeme jízdenky a rezervace z města do města nebo rovnou od dveří ke dveřím

Thanks to your planning we have had a seamless trip to and from Olomouc! We all arrived safely back and the transfers and hotels were perfect, once again due to your hard work and attention to detail. Kobe City University of Foreign Studies, students, administrators and faculty thank you all!
Prof. Lori Zenuk-Nishide
Kobe University

Vlakem po celé Evropě

Máme rádi vlaky, od vysokorychlostních až po malebné lokálky. Známe vybavení souprav, doporučíme nejlepší sedadla, poradíme s tarifem a slevami a dáme vám tipy na cesty.

  • a další

Přímá spojení do stovek měst

Vyberte z tisíců rychlých spojů ve výhodných časech, které denně spojují více než 350 evropských destinací. Poradíme, kde nastoupit i kde je k dispozici dobrá wi-fi.

  • a regionální dopravci

Důvěřujte nadšencům

Vyhledat letenku online dokáže každý. Pro nás je létání víc – známe nejpohodlnější sedadla i typy letadel. Poradíme, jak naplánovat přestupy a jak využít čas mezi lety.

  • a celá řada dalších

Ve městě bez auta

Vždy preferujeme udržitelnou dopravu, hlavně ve městech. Nepotřebujete auto – umíme zajistit MHD, letištní transfery i taxi, vše bez rizika a v jediné objednávce.

Vše na jednom místě

Svůj cestovní plán máte vždy na dosah: všechny jízdenky, rezervace, instrukce i přímou linku na cestovní experty. Sdílejte itinerář nebo snadno rozpočítejte náklady.

Staráme se

Pomůžeme vám se změnami a neplánovanými situacemi, vyřídíme kompenzace za zpoždění a poskytneme aktuální informace. Vše v ceně nákupu.